UR & KLOCKOR / Armbandsur / Fickur 7684488
nr 768 4488
Fickur
silver, 1800-tal
Kondition: skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 juli 2012
kl 19:05:32
100 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
Fickur
Kondition: skador
nr 768 4488
Fickur
silver, 1800-tal
Kondition: skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 150 kr |
måndag 30 juli 2012 |
Silver
Silver